Am luat acest laptop de rata 0% pe 24 de luni. Sincer, nici nu simți plata asta lunară, e ca și cum ai cumpăra o cafea în plus - tare comod
Lavrentii
|
17.02.2025
Nornal laptopu Lenovo Slim 3, pt scoala si net merge binișor. Ryzinu ista se misca iute, nu tre sa astepti juma de ora sa se deschida windowsu
La Bomba este pret bun in Moldova, am economisit ceva copeici
Pentru a lăsa o recenzie pentru un produs, completați câmpurile de mai jos
Toate câmpurile marcate cu * sunt obligatorii
Vă mulțumim pentru recenzia dumneavoastră!
Opinia dumneavoastră contează mult pentru noi! Apreciem timpul acordat și dorim să ne îmbunătățim continuu serviciile. Vă rugăm să ne împărtășiți orice comentarii sau sugestii!
(¬‿¬)
Cumpărați cu un singur clic
Lasati datele dvs de contact. Noi va vom telefona pentru a face comanda.
Atentie! Pentru această comandă, bonusurile Bomba Club nu pot fi utilizate.