Am luat acest laptop de rata 0% pe 24 de luni. Sincer, nici nu simți plata asta lunară, e ca și cum ai cumpăra o cafea în plus - tare comod
Lavrentii
|
17.02.2025
Nornal laptopu Lenovo Slim 3, pt scoala si net merge binișor. Ryzinu ista se misca iute, nu tre sa astepti juma de ora sa se deschida windowsu
La Bomba este pret bun in Moldova, am economisit ceva copeici